Tilmeldingen til Kronborg Cup 2022 er åben
2022 TILMELDING ER ÅBEN
Tilmeldingen til Kronborg Cup 2022 er åben
TILMELD HOLD
 

List of registered teams

Club Team name Category
AB Tårnby Boys 2010 B
Allerød Fodbold Klub Girls 2008 A 11v11
Askims IK Boys 2010 B
Askims IK Boys 2010 B
B. 82, Virum Boys 2010 C
Bagsværd BK Boys 2010 B
Bagsværd BK Boys 2010 C
Ballerup-Skovlunde Fodbold Boys 2008 A
Ballerup-Skovlunde Fodbold Boys 2008 B
Ballerup-Skovlunde Fodbold Boys 2008 C
BK Flagg Boys 2012 B
BK Flagg Boys 2012 B
Boldklubben Fix Boys 2012 A
Boldklubben Fix Boys 2012 B
Boldklubben Fix Boys 2011 A
Boldklubben Fix Boys 2011 B
Boldklubben Fix Boys 2009 A 11v11
Boldklubben Fix Boys 2009 B 11v11
Boldklubben Fix Boys 2009 C 11v11
Boldklubben Hekla Boys 2009 A 11v11
Boldklubben Hekla Girls 2007 B 8v8
Boldklubben Hellas Boys 2010 B
Boldklubben Hellas Boys 2010 B
Boldklubben Hellas Boys 2010 C
Boldklubben Hellas Boys 2009 B 11v11
Boldklubben Stefan Boys 2010 C
Boldklubben Vestia Boys 2011 B
Borsholm-Skibstrup IF Boys 2017 Begyndere
Borsholm-Skibstrup IF Boys 2016 Begyndere
Brødeskov IF Boys 2010 C
Bunkeflo FF Boys 2010 B
Degeberga GoIF Boys 2008 B
Espergærde IF Boys 2014 A
Espergærde IF Boys 2014 A
Espergærde IF Boys 2014 B
Espergærde IF Boys 2014 B
Espergærde IF Boys 2012 B
Espergærde IF Boys 2012 C
Espergærde IF Boys 2012 C
Espergærde IF Boys 2010 B
Espergærde IF Boys 2010 C
Espergærde IF Boys 2008 B
Espergærde IF Boys 2008 B
Espergærde IF Boys 2008 C
Espergærde IF Boys 2006/2007 B
Frederikssund IK Boys 2010 A
Frederikssund IK Boys 2010 C
Frem Hellebæk Boys 2015 A
Frem Hellebæk Boys 2014 C
Frem Hellebæk Boys 2011 B
Frem Hellebæk Boys 2010 C
Frem Hellebæk Boys 2009 C 11v11
Frem Hellebæk Boys 2008 B
Frem Hellebæk Boys 2006/2007 A
Frem Hellebæk Boys 2006/2007 B
Gentofte-Vangede Idrætsforening Boys 2008 A
Gevninge IF Boys 2012 C
Gevninge IF Boys 2011 C
Gevninge IF Boys 2010 C
Gevninge IF Boys 2008 C
GIF Nike Blå Boys 2010 B
GIF Nike Röd Boys 2010 B
GIF Nike Grön Boys 2010 C
Gjern IF Boys 2008 C
Greve Fodbold Boys 2012 A
Greve Fodbold Boys 2012 B
Greve Fodbold Boys 2009 A 11v11
Helsingborg City FC Boys 2014 B
Helsingborg City FC Boys 2013 A
Helsingborg City FC Boys 2012 A
Helsingborg City FC Boys 2010 A
Helsingborg City FC Boys 2010 B
Helsingborg City FC Boys 2008 A
Helsingborg City FC Boys 2006/2007 B
Helsingør IF Fodbold Boys 2012 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2011 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2010 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2009 B 11v11
Helsingør IF Fodbold Boys 2008 B
Hornbæk IF Boys 2014 C
Hornbæk IF Boys 2013 C
Hornbæk IF Boys 2012 B
Hornbæk IF Boys 2012 C
Hornbæk IF Boys 2011 C
Hornbæk IF Boys 2008 C
Hornbæk IF Boys 2006/2007 B
Hornbæk IF Girls 2014/2015 B
Humlebæk BK Boys 2011 C
Humlebæk BK Boys 2008 B
Humlebæk BK Boys 2006/2007 B
Hundested IK Boys 2012 C
Hundested IK Boys 2011 C
Høje Tåstrup IF Boys 2011 C
IF Brommapojkarna Boys 2009 A 11v11
Kastrup Boldklub Boys 2008 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 B
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 B
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2009 A 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2009 B 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2008 B
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2006/2007 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2012 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2012 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2011 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2010 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2009 B 8v8
Måløv BK Boys 2006/2007 B
Nykøbing FC Girls 2010 B
Nødebo IF Boys 2011 C
Romalt IF Boys 2010 B
Romalt IF Boys 2010 C
Skovshoved Idrætsforening Boys 2009 B 11v11
Skovshoved Idrætsforening Boys 2009 B 11v11
Snekkersten IF Boys 2016 Begyndere
Snekkersten IF Boys 2015 A
Snekkersten IF Boys 2015 A
Snekkersten IF Boys 2015 A
Snekkersten IF Boys 2014 B
Snekkersten IF Boys 2014 B
Snekkersten IF Boys 2013 C
Snekkersten IF Boys 2012 B
Snekkersten IF Boys 2012 C
Snekkersten IF Boys 2011 C
Snekkersten IF Boys 2010 B
Snekkersten IF Boys 2009 A 11v11
Snekkersten IF Boys 2009 A 11v11
Snekkersten IF Boys 2009 C 11v11
Snekkersten IF Boys 2008 B
Snekkersten IF Boys 2006/2007 A
Snekkersten IF Boys 2006/2007 B
Snekkersten IF Boys 2006/2007 B
Snekkersten IF Boys 2006/2007 B
Snekkersten IF Girls 2009 B 8v8
Solrød FC Boys 2015 A
Solrød FC Boys 2015 A
Sundby Boldklub Boys 2012 A
Sundby Boldklub Boys 2012 B
Sundby Boldklub Boys 2012 C
Sundby Boldklub Boys 2009 A 11v11
The Lads Boys 2006/2007 B
Tårnby FF Boys 2009 A 11v11
Vanløse Idræts Forening Boys 2011 A
Vanløse Idræts Forening Boys 2011 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2009 B 11v11
Vanløse Idræts Forening Boys 2009 C 11v11
Virum-Sorgenfri BK Boys 2013 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2012 B
Virum-Sorgenfri BK VSB Boys 2012 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2011 A
Virum-Sorgenfri BK Boys 2011 A
Virum-Sorgenfri BK Boys 2011 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2011 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2006/2007 A
Virum-Sorgenfri BK Boys 2006/2007 B
Østerbro Idræts Forening Boys 2011 A
Østerbro Idræts Forening Boys 2011 C
Østerbro Idræts Forening Boys 2010 B
Østerbro Idræts Forening Boys 2010 C
Østerbro Idræts Forening Boys 2008 C
Få de seneste nyheder
Skriv dig op til vores nyhedsbrev
Kronborg Cup er en international fodboldturnering for ungdomshold – Sjællands største turnering – der hvert år afvikles i sidste uge af skolernes sommerferie.
Genveje
© Kronborg Cup 2020
CVR. NR.: 36285621