Halvdelen af pladserne er udsolgt
TILMELD HOLD
 

List of registered teams

Club Team name Category
Aakanden GF Girls 2014 A
Albertslund IF Boys 2013 A
Allerød Fodbold Klub Boys 2015 B
Allerød Fodbold Klub Boys 2015 C
Allerød Fodbold Klub FK 1 Boys 2013 B
Allerød Fodbold Klub FK 2 Boys 2013 C
Allerød Fodbold Klub Boys 2012 A
Allerød Fodbold Klub Boys 2012 B
Allerød Fodbold Klub Boys 2012 C
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 A 11v11
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 B 11v11
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 C 11v11
Allerød Fodbold Klub AFK Girls 2014 B
Anno '16 Boys 2016 B
Bagsværd BK Boys 2017 A
Bagsværd BK Boys 2017 B
Bagsværd BK Boys 2017 C
Bagsværd BK Boys 2016 B
Bagsværd BK Boys 2016 C
Bagsværd BK Boldklub 1 Girls 2013 B
Bagsværd BK Boldklub 2 Girls 2013 B
Bagsværd BK Mix 2019 3v3
Bagsværd BK Mix 2018 3v3
Bagsværd BK Mix 2018 3v3
Bara GoIF Boys 2014 A
BK Avarta Boys 2016 B
BK Avarta Boys 2016 C
BK Avarta Boys 2010 C
BK Höllviken Vit Girls 2011 B 8v8
BK Höllviken Röd Girls 2011 B 8v8
Boldklubben 1903 Boys 2016 A
Boldklubben 1903 Boys 2016 B
Boldklubben 1903 Boys 2016 C
Boldklubben 1903 Hold 3 Boys 2010 B
Boldklubben af 1893 Boys 2016 A
Boldklubben af 1893 Boys 2016 B
Boldklubben af 1893 Boys 2016 B
Boldklubben af 1893 Boys 2016 C
Boldklubben af 1893 Boys 2016 C
Boldklubben af 1893 Boys 2015 A
Boldklubben af 1893 Boys 2015 A
Boldklubben af 1893 Boys 2015 B
Boldklubben af 1893 Boys 2015 B
Boldklubben af 1893 Boys 2015 C
Boldklubben af 1893 Boys 2015 C
Boldklubben af 1893 Boys 2014 A
Boldklubben af 1893 Boys 2014 B
Boldklubben af 1893 Boys 2013 B
Boldklubben af 1893 Boys 2012 B
Boldklubben Fix Boys 2013 A
Boldklubben Fix Boys 2013 B
Boldklubben Fix Boys 2013 C
Boldklubben Fix Boys 2012 A
Boldklubben Fremad Valby Boys 2011 C 8v8
Boldklubben Hekla Boys 2015 A
Boldklubben Hekla Boys 2015 B
Boldklubben Hekla Boys 2015 C
Boldklubben Hekla A Boys 2012 A
Boldklubben Hekla B Boys 2012 B
Boldklubben Hellas Boys 2013 B
Boldklubben Hellas Boys 2013 B
Boldklubben Skjold Rød Boys 2017 A
Boldklubben Skjold Hvid Boys 2017 B
Boldklubben Skjold Guld Boys 2017 C
Boldklubben Skjold Boys 2016 B
Boldklubben Skjold Boys 2015 B
Boldklubben Skjold Boys 2015 C
Boldklubben Skjold Boys 2012 B
Boldklubben Stefan Boys 2013 B
Boldklubben Stefan Boys 2011 C 8v8
Boldklubben Stefan Boys 2011 C 8v8
Boldklubben Vestia Boys 2013 A
Boldklubben Vestia Boys 2013 B
Boldklubben Vestia Boys 2013 C
Boldklubben Vestia B Boys 2012 B
Boldklubben Vestia C Boys 2012 C
Boldklubben Vestia Boys 2011 A 11v11
Boldklubben Vestia Boys 2011 C 11v11
Boldklubben Vestia Boys 2011 C 8v8
Boldklubben Vestia Boys 2010 B
Boldklubben Vestia Boys 2010 C
Boldklubben Vestia Girls 2011 B 8v8
Boldklubben Vestia Girls 2010 A 11v11
Boldklubben Vestia Girls 2010 B 8v8
Borsholm-Skibstrup IF Boys 2017 B
Borsholm-Skibstrup IF Boys 2017 C
Brede IF Girls 2010 B 8v8
Brødeskov IF Boys 2010 B
Brødeskov IF Boys 2010 C
Brøndbyernes IF U8 Girls 2016/17A
Brøndbyernes IF Blå Girls 2015 A
Brøndbyernes IF Lilla Girls 2015 B
Christianshavns Idræts Klub Boys 2016 B
Christianshavns Idræts Klub Boys 2015 B
Christianshavns Idræts Klub Boys 2015 C
Christianshavns Idræts Klub Boys 2014 B
Christianshavns Idræts Klub Boys 2014 C
Christianshavns Idræts Klub Boys 2013 B
Christianshavns Idræts Klub Boys 2013 C
Christianshavns Idræts Klub Boys 2012 B
Christianshavns Idræts Klub Boys 2011 C 11v11
Christianshavns Idræts Klub Boys 2011 C 11v11
Dalby GIF Vit Girls 2012 B
Dalby GIF Blå Girls 2012 B
Dragør Boldklub Boys 2014 A
Dragør Boldklub Boys 2014 B
Dragør Boldklub Gul Boys 2010 B
Dragør Boldklub Lyserød Boys 2010 C
Dragør Boldklub Girls 2013 B
Espergærde IF Boys 2017 A
Espergærde IF Boys 2017 B
Espergærde IF Boys 2017 C
Espergærde IF Boys 2016 B
Espergærde IF Boys 2016 C
Espergærde IF Boys 2015 B
Espergærde IF Boys 2015 C
Espergærde IF Boys 2014 B
Espergærde IF Boys 2014 C
Espergærde IF Boys 2013 A
Espergærde IF Boys 2013 C
Espergærde IF Boys 2012 B
Espergærde IF Boys 2012 C
Espergærde IF Boys 2011 B 11v11
Espergærde IF Boys 2011 C 11v11
Espergærde IF Boys 2010 A
Espergærde IF Boys 2010 C
Espergærde IF Boys 2009
Espergærde IF Boys 2009
Espergærde IF Boys 2008
Espergærde IF Boys 2008
Espergærde IF Girls 2016/17B
Espergærde IF Girls 2015 B
Espergærde IF Girls 2013 B
Espergærde IF Girls 2012 B
Espergærde IF Girls 2011 B 8v8
Espergærde IF Girls 2009 A 11v11
Espergærde IF Mix 2019 3v3
Espergærde IF Mix 2019 3v3
Espergærde IF Mix 2019 3v3
Espergærde IF Girls 2018/19 3v3
Espergærde IF Girls 2018/19 3v3
Espergærde IF Mix 2018 3v3
Espergærde IF Mix 2018 3v3
Espergærde IF Mix 2018 3v3
Espergærde IF Mix 2018 3v3
FA 2000 Girls 2012 A
FC Damsø Girls 2013 B
FC Holte Boys 2017 C
FC Holte Boys 2017 C
FC Holte Boys 2012 A
FC Holte Boys 2011 B 11v11
FC Holte Boys 2011 C 8v8
FC Holte Mix 2018 3v3
FC Holte Mix 2018 3v3
FC Nöbbelövs Fire Boys 2013 C
FC Trelleborg Boys 2013 B
FC Trelleborg Boys 2013 C
Fredensborg BI FBI Boys 2012 B
Frederiksberg Boldklub Boys 2014 A
Frederiksberg Boldklub Girls 2009 B 8v8
Frederikssund IK FFB 1 Boys 2016 A
Frederikssund IK 2 FFB 3 Boys 2016 B
Frederikssund IK 1 FFB2 Boys 2016 B
Frederikssund IK FFB 4 Boys 2016 C
Frederikssund IK Boys 2014 A
Frederikssund IK Boys 2014 B
Frederikssund IK Boys 2014 C
Frem Hellebæk Boys 2015 B
Frem Hellebæk Boys 2015 C
Frem Hellebæk Boys 2014 C
Frem Hellebæk Boys 2013 C
Frem Hellebæk Boys 2010 B
Frem Hellebæk Boys 2009
GIF Nike Boys 2011 B 11v11
GIF Nike Boys 2011 C 11v11
Hareskov IF Boys 2012 A
Hareskov IF Boys 2012 C
Helsingborgs IF Girls 2009 A 11v11
Helsinge Fodbold Boys 2015 A
Helsinge Fodbold Boys 2015 C
Helsinge Fodbold Boys 2014 C
Helsinge Fodbold Boys 2011 B 11v11
Helsingør IF Fodbold Boys 2017 B
Helsingør IF Fodbold Boys 2016 B
Helsingør IF Fodbold Boys 2016 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2014 A
Helsingør IF Fodbold Boys 2014 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2011 C 11v11
Helsingør IF Fodbold Boys 2010 B
Helsingør IF Fodbold Boys 2009
Helsingør IF Fodbold Boys 2008
Helsingør IF Fodbold Mix 2018 3v3
Helsingør IF Fodbold Mix 2018 3v3
Herfølge BK Boys 2013 C
Herlufsholm GF Boys 2017 B
Hittarps IK svart Boys 2013 B
Hittarps IK vit Boys 2013 C
Hornbæk IF Boys 2017 A
Hornbæk IF Boys 2017 C
Hornbæk IF Boys 2016 C
Hornbæk IF Boys 2015 C
Hornbæk IF Boys 2014 C
Hornbæk IF Boys 2013 C
Hornbæk IF Boys 2013 C
Hornbæk IF Boys 2012 C
Hornbæk IF Boys 2012 C
Hornbæk IF FC Nordkysten Boys 2011 B 11v11
Hornbæk IF Girls 2016/17B
Hornbæk IF Girls 2014 B
Hornbæk IF Girls 2012 B
Hvidovre Idrætsforening Boys 2016 A
Hvidovre Idrætsforening Boys 2016 B
Hönö IS Boys 2010 C
Hönö IS Boys 2010 C
Hørsholm-Usserød IK HUI RØD Boys 2017 A
Hørsholm-Usserød IK HUI HVID Boys 2017 B
Hørsholm-Usserød IK HUI BLÅ Boys 2017 C
Hørsholm-Usserød IK Boys 2016 A
Hørsholm-Usserød IK Boys 2016 B
IF Bytoften Boys 2014 C
IF Bytoften Boys 2013 B
IF Bytoften Boys 2013 C
IF Bytoften Boys 2013 C
IF Bytoften Boys 2009
IF Bytoften Boys 2009
IF Bytoften Girls 2013 B
IF Bytoften Girls 2012 B
IF Bytoften Girls 2011 B 8v8
IF Bytoften Girls 2009 B 8v8
IF Skjold Birkerød Boys 2013 A
IF Skjold Birkerød Boys 2013 C
IK Wormo Boys 2010 A
IS Skævinge Boys 2015 B
IS Skævinge Boys 2013 C
Jægersborg Boldklub Girls 2009 A 11v11
Kastrup Boldklub Boys 2015 B
Kjøbenhavns Boldklub KB Q3/4 Boys 2016 B
Kjøbenhavns Boldklub KB Q4 Boys 2015 A
Kjøbenhavns Boldklub KB Q4 Boys 2015 C
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2012 A
Klemetsrud IL - fotball Girls 2009 A 11v11
Kode IF Girls 2009 A 11v11
Kr. Værløse IF Boys 2014 B
Landskrona BoIS Boys 2013 B
Ledøje-Smørum Fodbold Boys 2013 A
Ledøje-Smørum Fodbold Boys 2013 C
Limhamns FF Boys 2013 A
Limhamns FF Boys 2013 B
Lundtofte Boldklub Boys 2015 B
Lundtofte Boldklub Boys 2015 B
Lundtofte Boldklub Boys 2015 C
Lundtofte Boldklub Boys 2014 C
Lundtofte Boldklub Boys 2014 C
Lundtofte Boldklub Boys 2012 B
Lundtofte Boldklub Boys 2012 C
Lundtofte Boldklub Boys 2011 C 11v11
Lundtofte Boldklub Boys 2011 C 8v8
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2016 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2016 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2015 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2015 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2014 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2014 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2013 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2013 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 A 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 C 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2010 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2010 C
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2015 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2013 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2011 A 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2009 A 11v11
Nivå-Kokkedal FK Boys 2016 B
Nivå-Kokkedal FK Boys 2016 C
Nyborg G & IF Boys 2015 B
Nykøbing FC Girls 2011 A 11v11
Nykøbing FC Girls 2011 B 8v8
Ramløse IF Girls 2012 B
Roskilde Pigefodbold Girls 2013 A
Rudersdal Boldklub Boys 2016 A
Rudersdal Boldklub Boys 2016 A
Rudersdal Boldklub Boys 2016 B
Rudersdal Boldklub Boys 2016 C
Råå IF Vit Boys 2014 A
Råå IF Blå Boys 2014 B
Råå IF Boys 2013 B
Råå IF Boys 2013 C
Räppe GOIF Boys 2011 C 11v11
Skovshoved Idrætsforening Boys 2015 A
Skovshoved Idrætsforening Boys 2015 B
Skovshoved Idrætsforening Boys 2015 C
Skovshoved Idrætsforening Boys 2014 A
Skovshoved Idrætsforening Boys 2014 B
Skovshoved Idrætsforening Boys 2012 A
Slangerup & Omegn IF Boys 2016 B
Slangerup & Omegn IF Boys 2015 B
Slangerup & Omegn IF Boys 2015 B
Snekkersten IF Boys 2017 B
Snekkersten IF Boys 2016 B
Snekkersten IF Boys 2016 C
Snekkersten IF Boys 2015 A
Snekkersten IF Boys 2015 B
Snekkersten IF Boys 2015 C
Snekkersten IF Boys 2014 A
Snekkersten IF Boys 2014 C
Snekkersten IF Boys 2013 B
Snekkersten IF Boys 2013 C
Snekkersten IF Boys 2012 B
Snekkersten IF Boys 2012 C
Snekkersten IF Boys 2012 C
Snekkersten IF Boys 2011 B 11v11
Snekkersten IF Boys 2011 C 11v11
Snekkersten IF Boys 2010 B
Snekkersten IF Boys 2009
Snekkersten IF Boys 2009
Snekkersten IF Boys 2008
Snekkersten IF Girls 2015 B
Snekkersten IF Girls 2012 A
Snekkersten IF Girls 2012 B
Snekkersten IF Girls 2011 A 11v11
Snekkersten IF Girls 2010 A 11v11
Snekkersten IF Mix 2019 3v3
Snekkersten IF Girls 2018/19 3v3
Snekkersten IF Mix 2018 3v3
Snekkersten IF Mix 2018 3v3
Snekkersten IF Special Kids 5:5 2013-15
Snekkersten IF Special Kids 5:5 2010-12
Trollenäs IF Boys 2012 B
Trollenäs IF Boys 2012 C
Trollenäs IF Boys 2011 B 11v11
Vallensbæk IF Vi39D Boys 2015 B
Vallensbæk IF Boys 2014 A
Vallensbæk IF Boys 2014 C
Vanløse Idræts Forening Boys 2015 A
Vanløse Idræts Forening Boys 2015 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2015 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2015 C
Vanløse Idræts Forening Boys 2014 A
Vanløse Idræts Forening Boys 2013 A
Vanløse Idræts Forening Boys 2013 B
Virum-Sorgenfri BK VSB2012A Boys 2012 B
Virum-Sorgenfri BK VSB2012C Boys 2012 C
Virum-Sorgenfri BK VSB2012B Boys 2012 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2010 A
Virum-Sorgenfri BK Boys 2010 B
Virum-Sorgenfri BK Girls 2013 B
Värtans IK Vit1 Girls 2011 A 11v11
Värtans IK 1Vit2 Girls 2011 B 8v8
Værløse BK Boys 2016 C
Værløse BK Boys 2016 C
Værløse BK Boys 2016 C
Værløse BK Boys 2013 B
Værløse BK Boys 2013 C
Værløse BK Boys 2012 B
Værløse BK Boys 2012 C
Ålholm IF Girls 2011 B 8v8
Østerbro Idræts Forening Boys 2012 B
Østerbro Idræts Forening Boys 2012 C
Østerbro Idræts Forening Boys 2011 A 11v11
Østerbro Idræts Forening Boys 2011 C 11v11
Få de seneste nyheder
Skriv dig op til vores nyhedsbrev