90% af pladserne er solgt
TILMELD HOLD
 

Detta är resultaten från Kronborg Cup 2023. Se de senaste resultaten från Kronborg Cup 2024 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
A27 Boys 2011 A
Aakanden GF Boys 2010 B/C 8v8
Aarslev BK Boys 2009 A
Allerød Fodbold Klub Boys 2014 B
Allerød Fodbold Klub Boys 2014 C
Allerød Fodbold Klub FK Boys 2012 A
Allerød Fodbold Klub FK Boys 2012 B
Allerød Fodbold Klub FK Boys 2012 C
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 A
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 B
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 C
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 C
Allerød Fodbold Klub Boys 2009 A
Allerød Fodbold Klub Girls 2013 B
Allerød Fodbold Klub Girls 2009 A 11v11
Amager PigeFodbold Girls 2008 A 11v11
Amager PigeFodbold Girls 2008 A 11v11
Avedøre IF Boys 2014 B
B 1903 Boys 2015 A
B 1903 Boys 2015 B
B 1903 Boys 2015 C
B 1903 Boys 2015 C
Bagsværd BK Boys 2014 A
Bagsværd BK Boys 2014 C
Bagsværd BK Girls 2013 B
Bagsværd BK Girls 2013 B
Ballerup-Skovlunde Fodbold Boys 2010 A 11v11
Ballerup-Skovlunde Fodbold Boys 2010 B 11v11
Bjärreds IF 1 röd Boys 2010 B 11v11
Bjärreds IF Boys 2009 C
BK Avarta Boys 2010 C 11v11
BK Flagg Boys 2012 B
BK Rødovre Boys 2011 B
BK Rødovre Boys 2009 B
BK Rødovre Boys 2009 C
BK Vestia Boys 2010 B/C 8v8
BK Vestia Boys 2010 B 11v11
BK Vestia Boys 2010 C 11v11
Blovstrød IF Boys 2015 B
Boldklubben 1903 Boys 2016 A
Boldklubben 1903 Boys 2016 B
Boldklubben 1903 Boys 2016 C
Boldklubben 1903 Boys 2012 A
Boldklubben 1908 Boys 2009 B
Boldklubben 1908 Girls 2014 A
Boldklubben 1908 Girls 2014 B
Boldklubben af 1893 Boys 2016 A
Boldklubben af 1893 Boys 2014 B
Boldklubben af 1893 Boys 2014 B
Boldklubben af 1893 Boys 2013 A
Boldklubben af 1893 B93 Akademi Boys 2012 A
Boldklubben af 1893 Boys 2010 A 11v11
Boldklubben af 1893 B93 3 Boys 2010 B 11v11
Boldklubben af 1893 B93 4 Boys 2010 C 11v11
Boldklubben Fix Boys 2013 A
Boldklubben Fix Boys 2013 C
Boldklubben Fix Boys 2012 A
Boldklubben Fix Boys 2012 B
Boldklubben folehaven BKF Mix 2018 Øvede
Boldklubben Frem blå Boys 2014 A
Boldklubben Frem rød Boys 2014 B
Boldklubben Frem hvid Boys 2014 C
Boldklubben Frem BK Frem Boys 2009 A
Boldklubben Frem BK FREM Boys 2007/2008 A
Boldklubben Fremad Valby Valby 1 Boys 2011 B
Boldklubben Fremad Valby Valby 3 Boys 2011 C
Boldklubben Fremad Valby Valby 2 Boys 2011 C
Boldklubben Hekla Boys 2016 A
Boldklubben Hekla Boys 2014 B
Boldklubben Hekla 1Hekla 2 Boys 2014 C
Boldklubben Hekla 2Hekla 3 Boys 2014 C
Boldklubben Hekla 3Hekla 4 Boys 2014 C
Boldklubben Hekla Boys 2013 C
Boldklubben Hekla Boys 2013 C
Boldklubben Hekla Bk Hekla 3 Boys 2011 A
Boldklubben Hekla Boys 2011 B
Boldklubben Hekla Boys 2011 B
Boldklubben Hekla Boys 2007/2008 A
Boldklubben Hellas Boys 2014 A
Boldklubben Hellas Boys 2014 B
Boldklubben Hellas Vil gerne have indkvartering hvis muligt Boys 2013 B
Boldklubben Hellas Boys 2009 B
Boldklubben Hellas Girls 2012 A
Boldklubben Hellas Girls 2012 B
Boldklubben Skjold Hvid Boys 2015 C
Boldklubben Skjold Rød Boys 2015 C
Boldklubben Skjold Boys 2012 B
Boldklubben Skjold Boys 2012 C
Boldklubben Skjold Boys 2011 B
Boldklubben Stefan Boys 2013 B
Boldklubben Stefan Boys 2011 C
Boldklubben Stefan Boys 2011 C
Boldklubben Stefan Boys 2010 B/C 8v8
Boldklubben Stefan Boys 2010 B/C 8v8
Boldklubben Union Girls 2011 B
Boldklubben Vestia 1Vestia 1 Boys 2013 B
Boldklubben Vestia 2Vestia 2 Boys 2013 B
Boldklubben Vestia Boys 2013 C
Boldklubben Vestia BK Vestia 1 Boys 2012 B
Boldklubben Vestia BK Vestia 2 Boys 2012 C
Boldklubben Vestia BK Vestia 1 Boys 2011 A
Boldklubben Vestia BK Vestia 2 Boys 2011 B
Boldklubben Vestia BK Vestia 3 Boys 2011 C
Boldklubben Vestia Girls 2011 B
Borsholm-Skibstrup IF Boys 2016 C
Borstahusens BK BBK Boys 2014 B
Brede IF Ronni Bertelsen Boys 2015 A
Brede IF Boys 2014 C
Brødeskov IF Boys 2011 C
Brødeskov IF Boys 2010 B/C 8v8
Brødeskov IF Boys 2010 B 11v11
Brøndbyernes IF Girls 2014 A
Brøndbyernes IF Girls 2014 B
Brøndbyernes IF Girls 2014 B
Brønshøj Boldklub Boys 2015 B
Brønshøj Boldklub Boys 2015 C
Brønshøj Boldklub Boys 2014 C
Brønshøj Boldklub Boys 2014 C
Christianshavns Idræts Klub Boys 2013 B
Danmarks IF Girls 2008 A 11v11
Djurgårdens IF P11-13 Boys 2011 B
Dragør Boldklub Boys 2013 A
Dragør Boldklub Boys 2013 B
Dragør Boldklub Boys 2012 A
Espergærde IF Mix 2018 Øvede
Espergærde IF Mix 2017 Begyndere
Espergærde IF Mix 2017 Øvede
Espergærde IF Boys 2016 A
Espergærde IF Boys 2016 B
Espergærde IF EIF Boys 2015 B
Espergærde IF EIF1 Boys 2015 C
Espergærde IF EIF2 Boys 2015 C
Espergærde IF Boys 2014 B
Espergærde IF Boys 2014 B
Espergærde IF Boys 2014 C
Espergærde IF Boys 2013 B
Espergærde IF Boys 2013 C
Espergærde IF Boys 2012 C
Espergærde IF Boys 2012 C
Espergærde IF FC Inderside Boys 2011 B
Espergærde IF FC Yderside Boys 2011 C
Espergærde IF Boys 2010 B/C 8v8
Espergærde IF Boys 2010 B 11v11
Espergærde IF Boys 2009 A
Espergærde IF Boys 2009 C
Espergærde IF Girls 2012 B
Espergærde IF EIF U14-p hold 1 Girls 2008 A 11v11
Esrum IF Boys 2016 C
Esrum IF Boys 2015 B
FA 2000 OK Boys 2010 A 11v11
FA 2000 OK Boys 2010 C 11v11
FA 2000 Girls 2013 B
FA 2000 Girls 2012 B
FA 2000 Girls 2008 A 11v11
Falster United Boys 2012 A
Farum BK Boys 2014 A
Farum BK Boys 2014 B
Farum BK Boys 2014 C
Farum BK Girls 2012 A
Farum BK Girls 2011 B
Farum BK Girls 2009 B 8v8
Farum BK Girls 2009 B 8v8
FC Damsø Girls 2013 B
FC Damsø Girls 2012 B
FC Damsø Girls 2011 B
FC Holte Mix 2017 Begyndere
FC Holte Mix 2017 Begyndere
FC Holte Boys 2016 B
FC Holte Boys 2015 B
FC Holte Boys 2015 C
FC Holte Boys 2015 C
FC Holte Boys 2013 C
FC Holte Boys 2012 A
FC Holte Boys 2012 C
FC Holte Boys 2011 C
FC Holte Boys 2010 A 11v11
FC Holte Boys 2010 C 11v11
FC Holte Boys 2009 B
FC Holte Boys 2009 C
FC Holte Girls 2012 B
FC Nöbbelövs Fire Boys 2013 C
FC Rudersdal Boys 2016 A
FC Rudersdal Boys 2016 B
FC Rudersdal Boys 2016 C
FC Rudersdal Boys 2014 A
FC Rudersdal Boys 2014 B
FC Rudersdal Boys 2014 C
FC Rudersdal Boys 2012 C
FC Rudersdal Boys 2009 A
FC Rudersdal Boys 2009 C
FIF, Hillerød FIF Hillerød B Boys 2014 B
FIF, Hillerød FIF Hillerød C Boys 2014 C
Fløng-Hedehusene Fodbold FHF 1 Boys 2014 A
Fløng-Hedehusene Fodbold FHF 2 Boys 2014 B
Fløng-Hedehusene Fodbold FHF 3 Boys 2014 C
Fredensborg BI Boys 2016 B
Fredensborg BI Boys 2012 C
Frederiksberg Boldklub Boys 2014 A
Frederiksberg Boldklub A1 Boys 2011 A
Frederikssund FB Frederikssund FB 1 Boys 2014 B
Frederikssund FB Frederikssund FB2 Boys 2014 B
Frederikssund FB Boys 2014 C
Frederikssund IK FFB1 Boys 2016 A
Frederikssund IK Boys 2013 B
Frederikssund IK Boys 2013 C
Frederikssund IK Boys 2010 A 11v11
Frederikssund IK Boys 2010 C 11v11
Frederiksværk Fodbold Klub Boys 2011 B
Frederiksværk Fodbold Klub Boys 2011 C
Frem Hellebæk Boys 2015 B
Frem Hellebæk Boys 2015 C
Frem Hellebæk Boys 2014 C
Frem Hellebæk Boys 2013 B
Frem Hellebæk FC Nordkysten Boys 2011 A
Frem Hellebæk FC Nordkysten Boys 2011 C
Frem Hellebæk Boys 2010 C 11v11
Frem Hellebæk Boys 2009 C
Frem Hellebæk Boys 2007/2008 B
Furesø Bold Akademi Furesø Bold Akademi Boys 2012 B
Gilleleje FK Boys 2012 C
Gilleleje FK Boys 2010 B/C 8v8
Gladsaxe-Hero BK Boys 2014 B
Gladsaxe-Hero BK Boys 2014 C
Glostrup FK - IF 32 Boys 2016 B
Glostrup FK - IF 32 Boys 2016 C
Glostrup FK - IF 32 Grøn Boys 2014 A
Glostrup FK - IF 32 Blå Boys 2014 B
Glostrup FK - IF 32 Boys 2014 C
Glumslövs FF Boys 2012 C
Greve Fodbold U6 Blå 1 Mix 2018 Begyndere
Greve Fodbold Mix 2018 Begyndere
Greve Fodbold Mix 2018 Øvede
Greve Fodbold U6 Blå 2 Mix 2018 Øvede
Greve Fodbold Boys 2013 A
Greve Fodbold Boys 2013 C
Greve Fodbold Boys 2012 A
Greve Fodbold Boys 2012 C
Greve Fodbold Boys 2012 C
Greve Fodbold Boys 2011 A
Greve Fodbold Boys 2010 A 11v11
Greve Fodbold Boys 2009 A
Greve Fodbold Girls 2012 A
Greve Fodbold Girls 2012 B
Greve Fodbold Ok Girls 2011 B
Greve Fodbold Girls 2009 A 11v11
Greve Fodbold Boys 2007/2008 A
Græsted IF U12 Boys 2011 B
Gundsølille SGIF Boys 2014 C
Gundsølille SGIF Boys 2012 C
Hareskov IF Boys 2012 B
Hareskov IF Boys 2012 C
Hareskov IF Girls 2012 A
Havdrup GI Boys 2013 B
Havdrup GI Boys 2013 C
Hellerup Idræts Klub HIK Boys 2012 A
Hellerup Idræts Klub Boys 2009 A
Helsinge Fodbold Boys 2015 B
Helsinge Fodbold Boys 2015 C
Helsinge Fodbold Boys 2011 C
Helsinge Fodbold Boys 2011 C
Helsingør IF Fodbold Mix 2017 Begyndere
Helsingør IF Fodbold Boys 2016 B
Helsingør IF Fodbold Boys 2014 A
Helsingør IF Fodbold Boys 2014 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2012 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2011 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2010 B 11v11
Helsingør IF Fodbold Boys 2009 B
Helsingør IF Fodbold Boys 2007/2008 B
Herlev IF Boys 2015 B
Herlev IF Boys 2015 B
Herlev IF Boys 2013 B
Herlev IF Boys 2012 A
Hillerød Fodbold Boys 2013 A
Hillerød Fodbold Boys 2013 A
Hillerød Fodbold Boys 2013 B
Hillerød Fodbold Boys 2013 C
Hillerød Fodbold Boys 2010 A 11v11
Hillerød Fodbold Boys 2010 B 11v11
Hittarps IK Boys 2007/2008 A
Hittarps IK Boys 2007/2008 B
Holbæk B&I Boys 2009 B
Holbæk B&I Boys 2009 C
Hornbæk IF Mix 2017 Begyndere
Hornbæk IF Mix 2017 Øvede
Hornbæk IF Boys 2016 C
Hornbæk IF Boys 2015 C
Hornbæk IF Boys 2014 C
Hornbæk IF Boys 2014 C
Hornbæk IF Boys 2013 C
Hornbæk IF Boys 2012 C
Hornbæk IF Boys 2007/2008 B
Hornbæk IF Girls 2014 A
Hornbæk IF Girls 2012 B
Hornbæk IF Girls 2009 B 8v8
Humlebæk BK Mix 2018 Begyndere
Humlebæk BK Mix 2018 Begyndere
Humlebæk BK Mix 2017 Begyndere
Humlebæk BK Boys 2016 A
Humlebæk BK Boys 2016 B
Humlebæk BK Boys 2016 C
Humlebæk BK Boys 2015 C
Humlebæk BK Boys 2014 A
Humlebæk BK Boys 2014 C
Humlebæk BK (hvid) Boys 2013 B
Humlebæk BK (blå) Boys 2013 C
Humlebæk BK Boys 2009 C
Humlebæk BK Boys 2007/2008 B
Humlebæk BK Girls 2009 B 8v8
Husum Boldklub Boys 2014 B
Husum Boldklub Boys 2009 B
Husum Boldklub Girls 2011 B
Hvidovre Idrætsforening HIF Girls 2013 B
Häljarps IF Boys 2012 B
Häljarps IF Boys 2012 C
Högaborgs BK Boys 2014 A
Högaborgs BK Boys 2013 B
Högaborgs BK Boys 2013 C
Höganäs BK Boys 2009 B
Høje Tåstrup IF Waiting Boys 2011 C
IF Bytoften Boys 2014 C
IF Bytoften Boys 2013 B
IF Bytoften Boys 2013 C
IF Bytoften Boys 2012 B
IF Bytoften Boys 2011 B
IF Bytoften Boys 2010 B/C 8v8
IF Bytoften Boys 2009 B
IF Bytoften Girls 2013 B
IF Bytoften Girls 2012 A
IF Bytoften Girls 2011 B
IF Bytoften Girls 2009 B 8v8
IFK Hjo Boys 2007/2008 B
IF Leikin Svart Boys 2012 B
IF Leikin Orange Boys 2012 B
IF Mölndal Fotboll Boys 2007/2008 B
IF Skjold Birkerød Boys 2012 B
IF Skjold Birkerød Boys 2012 C
IF Skjold Birkerød Boys 2011 B
IF Skjold Birkerød Boys 2011 C
IF Skjold Birkerød Boys 2009 B
IK Wormo Boys 2014 A
IS Halmia Boys 2011 A
Ishøj IF Boys 2012 B
Jyllinge FC Boys 2015 A
Jyllinge FC Boys 2015 B
Jyllinge FC Boys 2015 C
Jyllinge FC Boys 2014 B
Jægersborg Boldklub Boys 2015 C
Karlslunde IF Boys 2010 C 11v11
Kastrup Boldklub Boys 2012 A
Kastrup Boldklub Boys 2012 B
Kastrup Boldklub Boys 2012 C
KFUM BK, Roskilde Boys 2014 B
KFUM BK, Roskilde Boys 2012 C
Kjøbenhavns Boldklub KB Q4 A Boys 2015 A
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2014 A
Kjøbenhavns Boldklub Q3-4 Boys 2014 A
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2014 B
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2012 A
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2011 A
Kjøbenhavns Boldklub Blå Boys 2011 B
Kjøbenhavns Boldklub Hvid Boys 2011 B
Kjøbenhavns Boldklub KB Hvid Girls 2014 A
Kronoby Girls 2008 A 11v11
Ledøje-Smørum Fodbold Boys 2007/2008 A
Ledøje-Smørum Fodbold Girls 2009 A 11v11
Lunds FF Boys 2012 B
Lundtofte Boldklub Boys 2011 B
Lundtofte Boldklub 8v8 1 Boys 2010 B/C 8v8
Lundtofte Boldklub 8v8 2 Boys 2010 B/C 8v8
Lundtofte Boldklub Boys 2010 B 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2015 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2015 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2014 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2014 B
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2014 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2013 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2013 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2010 A 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2010 C 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2009 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2009 C
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2014 A
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2012 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2010 B 8v8
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2008 A 11v11
Måløv BK Boys 2011 B
Måløv BK Boys 2011 C
Månsarps IF Girls 2008 A 11v11
Nivå-Kokkedal FK Boys 2015 B
Nivå-Kokkedal FK Boys 2011 B
Nivå-Kokkedal FK Boys 2011 C
Nivå-Kokkedal FK Girls 2010 B 8v8
Nivå-Kokkedal FK Girls 2009 A 11v11
Nykøbing FC Boys 2014 B
Nykøbing FC Boys 2014 B
Nykøbing FC NFC Blå Boys 2011 B
Nykøbing FC Boys 2010 C 11v11
Nykøbing FC Girls 2012 B
Nykøbing FC Girls 2011 B
Nykøbing FC Girls 2010 B 8v8
Nykøbing FC Girls 2009 B 8v8
Nykøbing FC Girls 2008 A 11v11
Ramlösa Södra IF svart Boys 2012 B
Rosenhøj BK Boys 2013 A
Rosenhøj BK Boys 2013 B
Roskilde Pigefodbold Girls 2012 B
Roskilde Pigefodbold Girls 2012 B
Skibby IK Boys 2010 B/C 8v8
Skibby IK Boys 2010 B 11v11
Skive IK Girls 2014 A
Skovshoved Idrætsforening Boys 2015 A
Skovshoved Idrætsforening Boys 2007/2008 B
Skäldervikens IF Boys 2007/2008 B
Slangerup & Omegn IF Boys 2010 B/C 8v8
Slangerup & Omegn IF Boys 2010 C 11v11
Slangerup & Omegn IF BOYS 07/08/09 Boys 2007/2008 B
Slangerup & Omegn IF Girls 2010 B 8v8
Slangerup & Omegn IF Girls 2008 A 11v11
Snekkersten IF Mix 2017 Begyndere
Snekkersten IF Mix 2017 Øvede
Snekkersten IF Boys 2016 A
Snekkersten IF Boys 2016 C
Snekkersten IF Boys 2015 A
Snekkersten IF Boys 2015 B
Snekkersten IF Boys 2015 C
Snekkersten IF Boys 2014 A
Snekkersten IF Boys 2014 B
Snekkersten IF Boys 2014 C
Snekkersten IF Boys 2013 B
Snekkersten IF Boys 2013 C
Snekkersten IF Boys 2012 A
Snekkersten IF Boys 2012 C
Snekkersten IF Boys 2012 C
Snekkersten IF Boys 2011 B
Snekkersten IF Boys 2011 C
Snekkersten IF Boys 2010 C 11v11
Snekkersten IF Boys 2009 B
Snekkersten IF Boys 2009 C
Snekkersten IF Boys 2007/2008 A
Snekkersten IF Girls 2012 A
Snekkersten IF Girls 2011 B
Snekkersten IF Girls 2009 A 11v11
Sundby Boldklub Boys 2009 A
Sundby Boldklub Girls 2008 A 11v11
Svalövs BK Svalöv/Kågeröd Boys 2007/2008 A
Tikøb IF Ok Girls 2011 B
Tårnby FF Girls 2013 B
Valby Boldklub af 1912 Boldklub 1 Boys 2012 B
Valby Boldklub af 1912 Boldklub 2 Boys 2012 C
Vallensbæk IF Boys 2015 B
Vallensbæk IF VI391 Boys 2015 C
Vallensbæk IF VI392 Boys 2015 C
Vallensbæk IF Boys 2014 B
Vallensbæk IF Boys 2014 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2013 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2013 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2011 A
Vanløse Idræts Forening Boys 2011 B
Vanløse Idræts Forening 1 Turkis Boys 2011 C
Vanløse Idræts Forening 2 Turkis Boys 2011 C
Vanløse Idræts Forening Boys 2010 A 11v11
Vanløse Idræts Forening Mørkegrøn Boys 2010 C 11v11
Vanløse Idræts Forening Boys 2010 C 11v11
Vanløse Idræts Forening Boys 2010 C 11v11
Vanløse Idræts Forening FC Boys 2009 A
Vanløse Idræts Forening AC Boys 2009 B
Vanløse Idræts Forening IF Boys 2009 C
Vejby IF Boys 2007/2008 B
Vestegnens bold akademi Boys 2012 A
Vestegnens bold akademi Boys 2012 B
Vestegnens bold akademi Boys 2012 C
Vetlanda Gif Girls 2008 A 11v11
VG Fodbold årg 13/14 Boys 2013 C
VG Fodbold Boys 2012 A
VG Fodbold Boys 2011 C
VG Fodbold Boys 2011 C
VG Fodbold Boys 2010 C 11v11
VG Fodbold Boys 2009 B
VG Fodbold Girls 2010 B 8v8
VG Fodbold Girls 2010 B 8v8
Virum-Sorgenfri BK VSB1 Boys 2015 B
Virum-Sorgenfri BK VSB2 Boys 2015 B
Virum-Sorgenfri BK VSB3 Boys 2015 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2014 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2014 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2014 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2014 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2012 B
Virum-Sorgenfri BK VSB C2 Grøn Boys 2012 C
Virum-Sorgenfri BK VSB C1 Hvid Boys 2012 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2011 A
Virum-Sorgenfri BK Boys 2011 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2009 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2009 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2007/2008 B
Virum-Sorgenfri BK VSB Grøn Girls 2014 B
Virum-Sorgenfri BK Girls 2010 B 8v8
Virum-Sorgenfri BK Girls 2009 A 11v11
Vordingborg IF Boys 2013 B
Vordingborg IF Boys 2013 C
Vordingborg IF Boys 2013 C
Værløse BK Boys 2011 B
Værløse BK Boys 2011 C
Åkarps IF Boys 2009 B
Ålholm IF Boys 2015 A
Ålholm IF Girls 2014 B
Ålholm IF Girls 2014 B
Ålholm IF Girls 2011 B
Ödåkra IF Boys 2011 C
Ödåkra IF Girls 2011 B
Östers IF Boys 2011 B
Östers IF Boys 2011 C
Østerbro Idræts Forening Boys 2012 B
Østerbro Idræts Forening Boys 2012 C
Østerbro Idræts Forening Girls 2012 B