90% af pladserne er solgt
TILMELD HOLD
 

Sie sehen die Ergebnisse der Kronborg Cup 2023. Zu den aktuellen Ergebnissen der Kronborg Cup 2024 gelangen Sie hier:.

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
A27 Boys 2011 A
Aakanden GF Boys 2010 B/C 8v8
Aarslev BK Boys 2009 A
Allerød Fodbold Klub Boys 2014 B
Allerød Fodbold Klub Boys 2014 C
Allerød Fodbold Klub FK Boys 2012 A
Allerød Fodbold Klub FK Boys 2012 B
Allerød Fodbold Klub FK Boys 2012 C
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 A
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 B
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 C
Allerød Fodbold Klub Boys 2011 C
Allerød Fodbold Klub Boys 2009 A
Allerød Fodbold Klub Girls 2013 B
Allerød Fodbold Klub Girls 2009 A 11v11
Amager PigeFodbold Girls 2008 A 11v11
Amager PigeFodbold Girls 2008 A 11v11
Avedøre IF Boys 2014 B
B 1903 Boys 2015 A
B 1903 Boys 2015 B
B 1903 Boys 2015 C
B 1903 Boys 2015 C
Bagsværd BK Boys 2014 A
Bagsværd BK Boys 2014 C
Bagsværd BK Girls 2013 B
Bagsværd BK Girls 2013 B
Ballerup-Skovlunde Fodbold Boys 2010 A 11v11
Ballerup-Skovlunde Fodbold Boys 2010 B 11v11
Bjärreds IF 1 röd Boys 2010 B 11v11
Bjärreds IF Boys 2009 C
BK Avarta Boys 2010 C 11v11
BK Flagg Boys 2012 B
BK Rødovre Boys 2011 B
BK Rødovre Boys 2009 B
BK Rødovre Boys 2009 C
BK Vestia Boys 2010 B/C 8v8
BK Vestia Boys 2010 B 11v11
BK Vestia Boys 2010 C 11v11
Blovstrød IF Boys 2015 B
Boldklubben 1903 Boys 2016 A
Boldklubben 1903 Boys 2016 B
Boldklubben 1903 Boys 2016 C
Boldklubben 1903 Boys 2012 A
Boldklubben 1908 Boys 2009 B
Boldklubben 1908 Girls 2014 A
Boldklubben 1908 Girls 2014 B
Boldklubben af 1893 Boys 2016 A
Boldklubben af 1893 Boys 2014 B
Boldklubben af 1893 Boys 2014 B
Boldklubben af 1893 Boys 2013 A
Boldklubben af 1893 B93 Akademi Boys 2012 A
Boldklubben af 1893 Boys 2010 A 11v11
Boldklubben af 1893 B93 3 Boys 2010 B 11v11
Boldklubben af 1893 B93 4 Boys 2010 C 11v11
Boldklubben Fix Boys 2013 A
Boldklubben Fix Boys 2013 C
Boldklubben Fix Boys 2012 A
Boldklubben Fix Boys 2012 B
Boldklubben folehaven BKF Mix 2018 Øvede
Boldklubben Frem blå Boys 2014 A
Boldklubben Frem rød Boys 2014 B
Boldklubben Frem hvid Boys 2014 C
Boldklubben Frem BK Frem Boys 2009 A
Boldklubben Frem BK FREM Boys 2007/2008 A
Boldklubben Fremad Valby Valby 1 Boys 2011 B
Boldklubben Fremad Valby Valby 3 Boys 2011 C
Boldklubben Fremad Valby Valby 2 Boys 2011 C
Boldklubben Hekla Boys 2016 A
Boldklubben Hekla Boys 2014 B
Boldklubben Hekla 1Hekla 2 Boys 2014 C
Boldklubben Hekla 2Hekla 3 Boys 2014 C
Boldklubben Hekla 3Hekla 4 Boys 2014 C
Boldklubben Hekla Boys 2013 C
Boldklubben Hekla Boys 2013 C
Boldklubben Hekla Bk Hekla 3 Boys 2011 A
Boldklubben Hekla Boys 2011 B
Boldklubben Hekla Boys 2011 B
Boldklubben Hekla Boys 2007/2008 A
Boldklubben Hellas Boys 2014 A
Boldklubben Hellas Boys 2014 B
Boldklubben Hellas Vil gerne have indkvartering hvis muligt Boys 2013 B
Boldklubben Hellas Boys 2009 B
Boldklubben Hellas Girls 2012 A
Boldklubben Hellas Girls 2012 B
Boldklubben Skjold Hvid Boys 2015 C
Boldklubben Skjold Rød Boys 2015 C
Boldklubben Skjold Boys 2012 B
Boldklubben Skjold Boys 2012 C
Boldklubben Skjold Boys 2011 B
Boldklubben Stefan Boys 2013 B
Boldklubben Stefan Boys 2011 C
Boldklubben Stefan Boys 2011 C
Boldklubben Stefan Boys 2010 B/C 8v8
Boldklubben Stefan Boys 2010 B/C 8v8
Boldklubben Union Girls 2011 B
Boldklubben Vestia 1Vestia 1 Boys 2013 B
Boldklubben Vestia 2Vestia 2 Boys 2013 B
Boldklubben Vestia Boys 2013 C
Boldklubben Vestia BK Vestia 1 Boys 2012 B
Boldklubben Vestia BK Vestia 2 Boys 2012 C
Boldklubben Vestia BK Vestia 1 Boys 2011 A
Boldklubben Vestia BK Vestia 2 Boys 2011 B
Boldklubben Vestia BK Vestia 3 Boys 2011 C
Boldklubben Vestia Girls 2011 B
Borsholm-Skibstrup IF Boys 2016 C
Borstahusens BK BBK Boys 2014 B
Brede IF Ronni Bertelsen Boys 2015 A
Brede IF Boys 2014 C
Brødeskov IF Boys 2011 C
Brødeskov IF Boys 2010 B/C 8v8
Brødeskov IF Boys 2010 B 11v11
Brøndbyernes IF Girls 2014 A
Brøndbyernes IF Girls 2014 B
Brøndbyernes IF Girls 2014 B
Brønshøj Boldklub Boys 2015 B
Brønshøj Boldklub Boys 2015 C
Brønshøj Boldklub Boys 2014 C
Brønshøj Boldklub Boys 2014 C
Christianshavns Idræts Klub Boys 2013 B
Danmarks IF Girls 2008 A 11v11
Djurgårdens IF P11-13 Boys 2011 B
Dragør Boldklub Boys 2013 A
Dragør Boldklub Boys 2013 B
Dragør Boldklub Boys 2012 A
Espergærde IF Mix 2018 Øvede
Espergærde IF Mix 2017 Begyndere
Espergærde IF Mix 2017 Øvede
Espergærde IF Boys 2016 A
Espergærde IF Boys 2016 B
Espergærde IF EIF Boys 2015 B
Espergærde IF EIF1 Boys 2015 C
Espergærde IF EIF2 Boys 2015 C
Espergærde IF Boys 2014 B
Espergærde IF Boys 2014 B
Espergærde IF Boys 2014 C
Espergærde IF Boys 2013 B
Espergærde IF Boys 2013 C
Espergærde IF Boys 2012 C
Espergærde IF Boys 2012 C
Espergærde IF FC Inderside Boys 2011 B
Espergærde IF FC Yderside Boys 2011 C
Espergærde IF Boys 2010 B/C 8v8
Espergærde IF Boys 2010 B 11v11
Espergærde IF Boys 2009 A
Espergærde IF Boys 2009 C
Espergærde IF Girls 2012 B
Espergærde IF EIF U14-p hold 1 Girls 2008 A 11v11
Esrum IF Boys 2016 C
Esrum IF Boys 2015 B
FA 2000 OK Boys 2010 A 11v11
FA 2000 OK Boys 2010 C 11v11
FA 2000 Girls 2013 B
FA 2000 Girls 2012 B
FA 2000 Girls 2008 A 11v11
Falster United Boys 2012 A
Farum BK Boys 2014 A
Farum BK Boys 2014 B
Farum BK Boys 2014 C
Farum BK Girls 2012 A
Farum BK Girls 2011 B
Farum BK Girls 2009 B 8v8
Farum BK Girls 2009 B 8v8
FC Damsø Girls 2013 B
FC Damsø Girls 2012 B
FC Damsø Girls 2011 B
FC Holte Mix 2017 Begyndere
FC Holte Mix 2017 Begyndere
FC Holte Boys 2016 B
FC Holte Boys 2015 B
FC Holte Boys 2015 C
FC Holte Boys 2015 C
FC Holte Boys 2013 C
FC Holte Boys 2012 A
FC Holte Boys 2012 C
FC Holte Boys 2011 C
FC Holte Boys 2010 A 11v11
FC Holte Boys 2010 C 11v11
FC Holte Boys 2009 B
FC Holte Boys 2009 C
FC Holte Girls 2012 B
FC Nöbbelövs Fire Boys 2013 C
FC Rudersdal Boys 2016 A
FC Rudersdal Boys 2016 B
FC Rudersdal Boys 2016 C
FC Rudersdal Boys 2014 A
FC Rudersdal Boys 2014 B
FC Rudersdal Boys 2014 C
FC Rudersdal Boys 2012 C
FC Rudersdal Boys 2009 A
FC Rudersdal Boys 2009 C
FIF, Hillerød FIF Hillerød B Boys 2014 B
FIF, Hillerød FIF Hillerød C Boys 2014 C
Fløng-Hedehusene Fodbold FHF 1 Boys 2014 A
Fløng-Hedehusene Fodbold FHF 2 Boys 2014 B
Fløng-Hedehusene Fodbold FHF 3 Boys 2014 C
Fredensborg BI Boys 2016 B
Fredensborg BI Boys 2012 C
Frederiksberg Boldklub Boys 2014 A
Frederiksberg Boldklub A1 Boys 2011 A
Frederikssund FB Frederikssund FB 1 Boys 2014 B
Frederikssund FB Frederikssund FB2 Boys 2014 B
Frederikssund FB Boys 2014 C
Frederikssund IK FFB1 Boys 2016 A
Frederikssund IK Boys 2013 B
Frederikssund IK Boys 2013 C
Frederikssund IK Boys 2010 A 11v11
Frederikssund IK Boys 2010 C 11v11
Frederiksværk Fodbold Klub Boys 2011 B
Frederiksværk Fodbold Klub Boys 2011 C
Frem Hellebæk Boys 2015 B
Frem Hellebæk Boys 2015 C
Frem Hellebæk Boys 2014 C
Frem Hellebæk Boys 2013 B
Frem Hellebæk FC Nordkysten Boys 2011 A
Frem Hellebæk FC Nordkysten Boys 2011 C
Frem Hellebæk Boys 2010 C 11v11
Frem Hellebæk Boys 2009 C
Frem Hellebæk Boys 2007/2008 B
Furesø Bold Akademi Furesø Bold Akademi Boys 2012 B
Gilleleje FK Boys 2012 C
Gilleleje FK Boys 2010 B/C 8v8
Gladsaxe-Hero BK Boys 2014 B
Gladsaxe-Hero BK Boys 2014 C
Glostrup FK - IF 32 Boys 2016 B
Glostrup FK - IF 32 Boys 2016 C
Glostrup FK - IF 32 Grøn Boys 2014 A
Glostrup FK - IF 32 Blå Boys 2014 B
Glostrup FK - IF 32 Boys 2014 C
Glumslövs FF Boys 2012 C
Greve Fodbold U6 Blå 1 Mix 2018 Begyndere
Greve Fodbold Mix 2018 Begyndere
Greve Fodbold Mix 2018 Øvede
Greve Fodbold U6 Blå 2 Mix 2018 Øvede
Greve Fodbold Boys 2013 A
Greve Fodbold Boys 2013 C
Greve Fodbold Boys 2012 A
Greve Fodbold Boys 2012 C
Greve Fodbold Boys 2012 C
Greve Fodbold Boys 2011 A
Greve Fodbold Boys 2010 A 11v11
Greve Fodbold Boys 2009 A
Greve Fodbold Girls 2012 A
Greve Fodbold Girls 2012 B
Greve Fodbold Ok Girls 2011 B
Greve Fodbold Girls 2009 A 11v11
Greve Fodbold Boys 2007/2008 A
Græsted IF U12 Boys 2011 B
Gundsølille SGIF Boys 2014 C
Gundsølille SGIF Boys 2012 C
Hareskov IF Boys 2012 B
Hareskov IF Boys 2012 C
Hareskov IF Girls 2012 A
Havdrup GI Boys 2013 B
Havdrup GI Boys 2013 C
Hellerup Idræts Klub HIK Boys 2012 A
Hellerup Idræts Klub Boys 2009 A
Helsinge Fodbold Boys 2015 B
Helsinge Fodbold Boys 2015 C
Helsinge Fodbold Boys 2011 C
Helsinge Fodbold Boys 2011 C
Helsingør IF Fodbold Mix 2017 Begyndere
Helsingør IF Fodbold Boys 2016 B
Helsingør IF Fodbold Boys 2014 A
Helsingør IF Fodbold Boys 2014 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2012 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2011 C
Helsingør IF Fodbold Boys 2010 B 11v11
Helsingør IF Fodbold Boys 2009 B
Helsingør IF Fodbold Boys 2007/2008 B
Herlev IF Boys 2015 B
Herlev IF Boys 2015 B
Herlev IF Boys 2013 B
Herlev IF Boys 2012 A
Hillerød Fodbold Boys 2013 A
Hillerød Fodbold Boys 2013 A
Hillerød Fodbold Boys 2013 B
Hillerød Fodbold Boys 2013 C
Hillerød Fodbold Boys 2010 A 11v11
Hillerød Fodbold Boys 2010 B 11v11
Hittarps IK Boys 2007/2008 A
Hittarps IK Boys 2007/2008 B
Holbæk B&I Boys 2009 B
Holbæk B&I Boys 2009 C
Hornbæk IF Mix 2017 Begyndere
Hornbæk IF Mix 2017 Øvede
Hornbæk IF Boys 2016 C
Hornbæk IF Boys 2015 C
Hornbæk IF Boys 2014 C
Hornbæk IF Boys 2014 C
Hornbæk IF Boys 2013 C
Hornbæk IF Boys 2012 C
Hornbæk IF Boys 2007/2008 B
Hornbæk IF Girls 2014 A
Hornbæk IF Girls 2012 B
Hornbæk IF Girls 2009 B 8v8
Humlebæk BK Mix 2018 Begyndere
Humlebæk BK Mix 2018 Begyndere
Humlebæk BK Mix 2017 Begyndere
Humlebæk BK Boys 2016 A
Humlebæk BK Boys 2016 B
Humlebæk BK Boys 2016 C
Humlebæk BK Boys 2015 C
Humlebæk BK Boys 2014 A
Humlebæk BK Boys 2014 C
Humlebæk BK (hvid) Boys 2013 B
Humlebæk BK (blå) Boys 2013 C
Humlebæk BK Boys 2009 C
Humlebæk BK Boys 2007/2008 B
Humlebæk BK Girls 2009 B 8v8
Husum Boldklub Boys 2014 B
Husum Boldklub Boys 2009 B
Husum Boldklub Girls 2011 B
Hvidovre Idrætsforening HIF Girls 2013 B
Häljarps IF Boys 2012 B
Häljarps IF Boys 2012 C
Högaborgs BK Boys 2014 A
Högaborgs BK Boys 2013 B
Högaborgs BK Boys 2013 C
Höganäs BK Boys 2009 B
Høje Tåstrup IF Waiting Boys 2011 C
IF Bytoften Boys 2014 C
IF Bytoften Boys 2013 B
IF Bytoften Boys 2013 C
IF Bytoften Boys 2012 B
IF Bytoften Boys 2011 B
IF Bytoften Boys 2010 B/C 8v8
IF Bytoften Boys 2009 B
IF Bytoften Girls 2013 B
IF Bytoften Girls 2012 A
IF Bytoften Girls 2011 B
IF Bytoften Girls 2009 B 8v8
IFK Hjo Boys 2007/2008 B
IF Leikin Svart Boys 2012 B
IF Leikin Orange Boys 2012 B
IF Mölndal Fotboll Boys 2007/2008 B
IF Skjold Birkerød Boys 2012 B
IF Skjold Birkerød Boys 2012 C
IF Skjold Birkerød Boys 2011 B
IF Skjold Birkerød Boys 2011 C
IF Skjold Birkerød Boys 2009 B
IK Wormo Boys 2014 A
IS Halmia Boys 2011 A
Ishøj IF Boys 2012 B
Jyllinge FC Boys 2015 A
Jyllinge FC Boys 2015 B
Jyllinge FC Boys 2015 C
Jyllinge FC Boys 2014 B
Jægersborg Boldklub Boys 2015 C
Karlslunde IF Boys 2010 C 11v11
Kastrup Boldklub Boys 2012 A
Kastrup Boldklub Boys 2012 B
Kastrup Boldklub Boys 2012 C
KFUM BK, Roskilde Boys 2014 B
KFUM BK, Roskilde Boys 2012 C
Kjøbenhavns Boldklub KB Q4 A Boys 2015 A
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2014 A
Kjøbenhavns Boldklub Q3-4 Boys 2014 A
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2014 B
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2012 A
Kjøbenhavns Boldklub Boys 2011 A
Kjøbenhavns Boldklub Blå Boys 2011 B
Kjøbenhavns Boldklub Hvid Boys 2011 B
Kjøbenhavns Boldklub KB Hvid Girls 2014 A
Kronoby Girls 2008 A 11v11
Ledøje-Smørum Fodbold Boys 2007/2008 A
Ledøje-Smørum Fodbold Girls 2009 A 11v11
Lunds FF Boys 2012 B
Lundtofte Boldklub Boys 2011 B
Lundtofte Boldklub 8v8 1 Boys 2010 B/C 8v8
Lundtofte Boldklub 8v8 2 Boys 2010 B/C 8v8
Lundtofte Boldklub Boys 2010 B 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2015 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2015 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2014 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2014 B
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2014 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2013 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2013 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2012 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2011 C
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2010 A 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2010 C 11v11
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2009 A
Lyngby Boldklub 1921 Boys 2009 C
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2014 A
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2012 B
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2010 B 8v8
Lyngby Boldklub 1921 Girls 2008 A 11v11
Måløv BK Boys 2011 B
Måløv BK Boys 2011 C
Månsarps IF Girls 2008 A 11v11
Nivå-Kokkedal FK Boys 2015 B
Nivå-Kokkedal FK Boys 2011 B
Nivå-Kokkedal FK Boys 2011 C
Nivå-Kokkedal FK Girls 2010 B 8v8
Nivå-Kokkedal FK Girls 2009 A 11v11
Nykøbing FC Boys 2014 B
Nykøbing FC Boys 2014 B
Nykøbing FC NFC Blå Boys 2011 B
Nykøbing FC Boys 2010 C 11v11
Nykøbing FC Girls 2012 B
Nykøbing FC Girls 2011 B
Nykøbing FC Girls 2010 B 8v8
Nykøbing FC Girls 2009 B 8v8
Nykøbing FC Girls 2008 A 11v11
Ramlösa Södra IF svart Boys 2012 B
Rosenhøj BK Boys 2013 A
Rosenhøj BK Boys 2013 B
Roskilde Pigefodbold Girls 2012 B
Roskilde Pigefodbold Girls 2012 B
Skibby IK Boys 2010 B/C 8v8
Skibby IK Boys 2010 B 11v11
Skive IK Girls 2014 A
Skovshoved Idrætsforening Boys 2015 A
Skovshoved Idrætsforening Boys 2007/2008 B
Skäldervikens IF Boys 2007/2008 B
Slangerup & Omegn IF Boys 2010 B/C 8v8
Slangerup & Omegn IF Boys 2010 C 11v11
Slangerup & Omegn IF BOYS 07/08/09 Boys 2007/2008 B
Slangerup & Omegn IF Girls 2010 B 8v8
Slangerup & Omegn IF Girls 2008 A 11v11
Snekkersten IF Mix 2017 Begyndere
Snekkersten IF Mix 2017 Øvede
Snekkersten IF Boys 2016 A
Snekkersten IF Boys 2016 C
Snekkersten IF Boys 2015 A
Snekkersten IF Boys 2015 B
Snekkersten IF Boys 2015 C
Snekkersten IF Boys 2014 A
Snekkersten IF Boys 2014 B
Snekkersten IF Boys 2014 C
Snekkersten IF Boys 2013 B
Snekkersten IF Boys 2013 C
Snekkersten IF Boys 2012 A
Snekkersten IF Boys 2012 C
Snekkersten IF Boys 2012 C
Snekkersten IF Boys 2011 B
Snekkersten IF Boys 2011 C
Snekkersten IF Boys 2010 C 11v11
Snekkersten IF Boys 2009 B
Snekkersten IF Boys 2009 C
Snekkersten IF Boys 2007/2008 A
Snekkersten IF Girls 2012 A
Snekkersten IF Girls 2011 B
Snekkersten IF Girls 2009 A 11v11
Sundby Boldklub Boys 2009 A
Sundby Boldklub Girls 2008 A 11v11
Svalövs BK Svalöv/Kågeröd Boys 2007/2008 A
Tikøb IF Ok Girls 2011 B
Tårnby FF Girls 2013 B
Valby Boldklub af 1912 Boldklub 1 Boys 2012 B
Valby Boldklub af 1912 Boldklub 2 Boys 2012 C
Vallensbæk IF Boys 2015 B
Vallensbæk IF VI391 Boys 2015 C
Vallensbæk IF VI392 Boys 2015 C
Vallensbæk IF Boys 2014 B
Vallensbæk IF Boys 2014 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2013 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2013 B
Vanløse Idræts Forening Boys 2011 A
Vanløse Idræts Forening Boys 2011 B
Vanløse Idræts Forening 1 Turkis Boys 2011 C
Vanløse Idræts Forening 2 Turkis Boys 2011 C
Vanløse Idræts Forening Boys 2010 A 11v11
Vanløse Idræts Forening Mørkegrøn Boys 2010 C 11v11
Vanløse Idræts Forening Boys 2010 C 11v11
Vanløse Idræts Forening Boys 2010 C 11v11
Vanløse Idræts Forening FC Boys 2009 A
Vanløse Idræts Forening AC Boys 2009 B
Vanløse Idræts Forening IF Boys 2009 C
Vejby IF Boys 2007/2008 B
Vestegnens bold akademi Boys 2012 A
Vestegnens bold akademi Boys 2012 B
Vestegnens bold akademi Boys 2012 C
Vetlanda Gif Girls 2008 A 11v11
VG Fodbold årg 13/14 Boys 2013 C
VG Fodbold Boys 2012 A
VG Fodbold Boys 2011 C
VG Fodbold Boys 2011 C
VG Fodbold Boys 2010 C 11v11
VG Fodbold Boys 2009 B
VG Fodbold Girls 2010 B 8v8
VG Fodbold Girls 2010 B 8v8
Virum-Sorgenfri BK VSB1 Boys 2015 B
Virum-Sorgenfri BK VSB2 Boys 2015 B
Virum-Sorgenfri BK VSB3 Boys 2015 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2014 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2014 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2014 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2014 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2012 B
Virum-Sorgenfri BK VSB C2 Grøn Boys 2012 C
Virum-Sorgenfri BK VSB C1 Hvid Boys 2012 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2011 A
Virum-Sorgenfri BK Boys 2011 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2009 B
Virum-Sorgenfri BK Boys 2009 C
Virum-Sorgenfri BK Boys 2007/2008 B
Virum-Sorgenfri BK VSB Grøn Girls 2014 B
Virum-Sorgenfri BK Girls 2010 B 8v8
Virum-Sorgenfri BK Girls 2009 A 11v11
Vordingborg IF Boys 2013 B
Vordingborg IF Boys 2013 C
Vordingborg IF Boys 2013 C
Værløse BK Boys 2011 B
Værløse BK Boys 2011 C
Åkarps IF Boys 2009 B
Ålholm IF Boys 2015 A
Ålholm IF Girls 2014 B
Ålholm IF Girls 2014 B
Ålholm IF Girls 2011 B
Ödåkra IF Boys 2011 C
Ödåkra IF Girls 2011 B
Östers IF Boys 2011 B
Östers IF Boys 2011 C
Østerbro Idræts Forening Boys 2012 B
Østerbro Idræts Forening Boys 2012 C
Østerbro Idræts Forening Girls 2012 B