Tilmeldingen til Kronborg Cup 2023 er åben
                
Tilmeldingen til Kronborg Cup 2023 er åben!
TILMELD HOLD
 

Detta är resultaten från Kronborg Cup 2022. Se de senaste resultaten från Kronborg Cup 2023 här.

Senaste resultat

Kronborg Cup 2022 börjar
Slut
6/8
7/8
8/8

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
07080111 sön 07/08 15:14 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 1 B2013 A Playoff A Final Lyngby Boldklub 1921 0 - 1 Helsingborg City FC    
07084011 sön 07/08 15:14 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 2 B2013 A Playoff B Final B93 2 - 1 AC Amager Academy Grøn    
07084010 sön 07/08 14:40 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 2 B2013 A Playoff C Final Østerbro Idræts Forening 3 - 2 AC Amager Academy Blå    
07080906 sön 07/08 13:15 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 1 B2012 A Playoff A Final VBA 2 - 0 Allerød Fodbold Klub    
07084606 sön 07/08 13:15 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 3 B2012 A Playoff B Final Boldklubben Fix 5 - 3 Boldklubben af 1893 Elite    
07084806 sön 07/08 13:15 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 5 B2012 A Playoff C Final Dragør Boldklub 6 - 5 Boldklubben Hellas    
07085006 sön 07/08 13:15 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 7 B2012 A Playoff D Final Øvrevoll Hosle IL 2 - 4 KFUM BK, Roskilde Blå    
07080904 sön 07/08 11:45 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 1 B2012 B Playoff A Final Lyngby Boldklub 1921 6 - 1 b 1903    
07084604 sön 07/08 11:45 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 3 B2012 B Playoff B Final Virum-Sorgenfri BK 1 - 0 VBA    
07084804 sön 07/08 11:45 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 5 B2012 B Playoff C Final Humlebæk BK 0 - 1 BK Friheden    
07085004 sön 07/08 11:45 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 7 B2012 B Playoff D Final AC Amager Academy 0 - 3 W Boldklubben Hellas    
07080905 sön 07/08 12:30 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 1 B2012 C Playoff A Final Espergærde IF 1 7 - 8 Hillerød Fodbold    
07084605 sön 07/08 12:30 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 3 B2012 C Playoff B Final KFUM BK, Roskilde Hvid 3 - 1 Virum-Sorgenfri BK VSB    
07084805 sön 07/08 12:30 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 5 B2012 C Playoff C Final Svaneke Idræts Klub 1 - 8 VBA    
07085005 sön 07/08 12:30 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 7 B2012 C Playoff D Final Dragør Boldklub 1 - 2 Hareskov IF    
07081503 sön 07/08 11:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 11 B2011 A Playoff A Final Dragør Boldklub 1 - 2 Athletic Football Academy    
07082104 sön 07/08 11:40 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 41 B2011 A Playoff B Final Hørsholm-Usserød IK 4 - 0 Greve Fodbold    
07082103 sön 07/08 11:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 41 B2011 A Playoff C Final Virum-Sorgenfri BK 1 2 - 1 RB 1906    
07081903 sön 07/08 11:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 31 B2011 B Playoff A Final Vanløse Idræts Forening 1 3 - 0 Boldklubben Skjold    
07081505 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 11 B2011 B Playoff B Final Holbæk B&I HBI 0 - 2 Snekkersten IF    
07081904 sön 07/08 11:40 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 31 B2011 B Playoff C Final Lundtofte Boldklub 2 - 1 P FC Holte    
07081506 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 11 B2011 C Playoff A Final Måløv BK 1 - 2 Høje Tåstrup IF    
07081705 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 21 B2011 C Playoff B Final Holbæk B&I HBI 1 - 3 Frederiksvæ...odbold Klub    
07081905 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 31 B2011 C Playoff C Final Boldklubben Vestia 3 - 1 Nivå-Kokkedal FK    
07082105 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 41 B2011 C Playoff D Final Nødebo IF 0 - 3 Lyngby Boldklub 1921    
07086206 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Hellebæk 5 B2010 A Playoff A Final Lyngby Boldklub 1921 1 - 4 IK Wormo Blå    
07086307 sön 07/08 13:40 sön 07/08 Hellebæk 6 B2010 A Playoff B Final Vanløse Idr...Forening IF 2 - 6 Greve Fodbold    
07086105 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Hellebæk 4 B2010 B Playoff A Final IF Skjold Birkerød 0 - 1 Hillerød Fodbold U12 B    
07086005 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Hellebæk 3 B2010 B Playoff B Final AB Tårnby 1 - 0 FC Rudersdal Fc Rudersdal    
07085906 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Hellebæk 2 B2010 B Playoff C Final Gladsaxe-Hero BK 1 - 0 GIF Nike Blå    
07085905 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Hellebæk 2 B2010 B Playoff D Final GIF Nike Röd 1 - 0 Bunkeflo FF    
07080805 sön 07/08 13:10 sön 07/08 Snekkersten 1 B2009 A 11v11 Playoff A Final IF Brommapojkarna 0 - 3 B.93    
07087803 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Snekkersten 6 B2009 A 11v11 Playoff B Final Boldklubben Fix 2 - 3 Greve Fodbold    
07086601 sön 07/08 10:40 sön 07/08 Snekkersten 3 B2009 A 11v11 Playoff C Final fc rudersdal 1 - 0 Ølstykke FC    
07086602 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Snekkersten 3 B2009 A 11v11 Playoff D Final Lyngby Boldklub 1921 4 - 3 Hørsholm-Usserød IK    
07086503 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Snekkersten 2 B2009 B 11v11 Playoff A Final Frederiksvæ...odbold Klub 0 - 1 Vanløse Idræts Forening    
07087802 sön 07/08 10:40 sön 07/08 Snekkersten 6 B2009 B 11v11 Playoff B Final Espergærde IF 3 - 1 IF Skjold Birkerød    
07086504 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Snekkersten 2 B2009 B 11v11 Playoff C Final Virum-Sorgenfri BK 5 - 4 Frederiksberg Boldklub    
07080804 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Snekkersten 1 B2009 B 11v11 Playoff D Final Snekkersten IF 3 - 0 BK Skjold    
07087005 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Snekkersten 52 B2009 B/C 8v8 Playoff A Final Bjärreds IF Röd 3 - 4 Bjärreds IF Blå    
07086905 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Snekkersten 51 B2009 B/C 8v8 Playoff B Final Ramløse IF 3 - 1 Skovshoved Idrætsforening    
07087004 sön 07/08 11:40 sön 07/08 Snekkersten 52 B2009 B/C 8v8 Playoff C Final Holbæk B&I 3 - 2 Humlebæk BK    
07086904 sön 07/08 11:40 sön 07/08 Snekkersten 51 B2009 B/C 8v8 Playoff D Final Nykøbing FC 2 - 0 Snekkersten IF    
07086705 sön 07/08 14:50 sön 07/08 Snekkersten 4 B2009 C 11v11 Playoff A Final Greve Fodbold 2 - 0 Ølstykke FC    
07086605 sön 07/08 14:50 sön 07/08 Snekkersten 3 B2009 C 11v11 Playoff B Final Frem Hellebæk 2 - 3 Vanløse Idræts Forening    
07086405 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Hellebæk 7 B2010 C Playoff A Final Frederikssund IK 2 - 3 Kirke Værløse IF KVIF 2    
07080505 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Hellebæk 1 B2010 C Playoff B Final Vanløse Idræts Forening 3 - 2 Vanløse Idr...Forening IF    
07086205 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Hellebæk 5 B2010 C Playoff C Final Boldklubben Stefan 1 3 - 2 FC Rudersdal Fc Rudersdal    
07080506 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Hellebæk 1 B2010 C Playoff D Final Bagsværd BK 4 - 0 Ørestad IF    
07080202 sön 07/08 10:40 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 1 B2008 A Playoff A Final Lyngby Boldklub 1921 3 - 2 Nosaby IF Blå    
07083402 sön 07/08 10:40 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 3 B2008 A Playoff B Final Snekkersten IF 1 - 2 Ledøje-Smør...dbold LSF 1    
07083602 sön 07/08 10:40 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 5 B2008 B Playoff A Final Falkenbergs FF Gul 4 - 3 Furesø HIF/VBK    
07083703 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 6 B2008 B Playoff B Final Lyngby Boldklub 1921 2 - 1 Falkenbergs FF Vit    
07083802 sön 07/08 10:40 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 7 B2008 B Playoff C Final BK Friheden 1 - 2 Espergærde IF    
07083902 sön 07/08 10:40 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 8 B2008 B Playoff D Final Humlebæk BK 2 - 0 Frem Hellebæk    
07083604 sön 07/08 12:25 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 5 B2008 C Playoff A Final Åkarps IF 0 - 1 Nykøbing FC    
07083803 sön 07/08 12:25 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 7 B2008 C Playoff B Final Nosaby IF vit 4 - 1 Hornbæk IF    
07083505 sön 07/08 14:05 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 4 B2006/07 B Playoff A Final FA 2000 Blå 0 - 3 Humlebæk BK    
07084004 sön 07/08 11:16 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 2 G 2013 B Playoff B Final Lyngby Boldklub 1921 1 3 - 0 Snekkersten IF    
07081907 sön 07/08 14:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 31 G2012 B Playoff A Final IF Bytoften 0 - 1 Svaneke Idræts Klub    
07082007 sön 07/08 14:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 32 G2011 B Playoff A Final Boldklubben Hekla 0 - 2 Roskilde Pigefodbold    
07082206 sön 07/08 14:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 42 G2011 B Playoff B Final Boldklubben Fix 4 - 5 Lyngby Boldklub 1921    
07081303 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 5 G2009 A 11v11 Playoff A Final Nykøbing FC 0 - 1 Roskilde Pigefodbold RPF    
07081304 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 5 G2007 A 11v11 Playoff A Final Nykøbing FC 4 - 1 Sundby Boldklub    
07081404 sön 07/08 12:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 6 G2007 A 11v11 Playoff B Final FC Damsø 6 - 0 Snekkersten IF    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
07084012 sön 07/08 15:48 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 2 B2013 C Final games Virum-Sorgenfri BK 0 - 1 Nivå-Kokkedal FK    
07084212 sön 07/08 15:48 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 4 B2013 C Final games Espergærde IF Rød 5 - 2 Nørrebro United    
07084110 sön 07/08 15:14 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 3 B2013 B Final games Værløse BK 3 - 0 Boldklubben Stefan 2    
07084211 sön 07/08 15:14 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 4 B2013 B Final games Lyngby Boldklub 1921 1 3 - 1 Espergærde IF    
07080806 sön 07/08 14:50 sön 07/08 Snekkersten 1 B2009 C 11v11 Playoff A Bronsmatch Holbæk B&I 5 - 3 FC Rudersdal    
07086506 sön 07/08 14:50 sön 07/08 Snekkersten 2 B2009 C 11v11 Playoff B Bronsmatch Boldklubben Fix 3 - 0 IF Bytoften    
07080110 sön 07/08 14:40 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 1 B2013 C Final games Helsingør IF Fodbold 1 - 2 IF Bytoften 2    
07084109 sön 07/08 14:40 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 3 B2013 C Final games Snekkersten IF 3 - 0 IF Bytoften 1    
07084210 sön 07/08 14:40 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 4 B2013 C Final games Espergærde IF Rød 1 - 5 Nivå-Kokkedal FK    
07081507 sön 07/08 14:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 11 G2011 B Playoff B Bronsmatch Nykøbing FC 2 - 0 IF Bytoften    
07081607 sön 07/08 14:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 12 G2012 B Playoff A Bronsmatch Hornbæk IF 1 - 6 Snekkersten IF    
07082107 sön 07/08 14:20 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 41 G2011 B Playoff A Bronsmatch Greve Fodbold 0 - 4 Dragør Boldklub    
07080109 sön 07/08 14:06 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 1 G 2013 B Final games IF Bytoften 1 - 2 Hornbæk IF    
07084009 sön 07/08 14:06 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 2 B2013 B Final games Lyngby Boldklub 1921 1 2 - 1 Boldklubben Stefan 2    
07084108 sön 07/08 14:06 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 3 B2013 B Final games Espergærde IF 1 - 2 Værløse BK    
07084209 sön 07/08 14:06 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 4 B2013 C Final games Nørrebro United 1 - 5 Virum-Sorgenfri BK    
07087109 sön 07/08 14:06 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 2 B2014 B Final games Espergærde IF 2 1 - 3 Bagsværd BK    
07087209 sön 07/08 14:06 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 3 B2014 B Final games Nørrebro United 1 - 4 Dragør Boldklub DB1    
07087309 sön 07/08 14:06 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 4 B2014 B Final games FC Rudersdal 1 0 - 0 FC Rudersdal 3    
07083305 sön 07/08 14:05 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 2 B2006/07 B Playoff D 7-8 FC Lejre 1 - 0 PPJ Helsinki 1 Orange    
07083405 sön 07/08 14:05 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 3 B2006/07 B Playoff D 9-10 PPJ Helsinki 2 Blue 3 - 0 FC Rudersdal    
07083606 sön 07/08 14:05 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 5 B2008 C Final games Kastrup Boldklub 3 - 0 Ballerup-Sk...nde Fodbold    
07083705 sön 07/08 14:05 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 6 B2006/07 B Playoff C 5-6 Snekkersten IF 2 - 3 Frem Hellebæk    
07083804 sön 07/08 14:05 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 7 B2006/07 B Playoff B 3-4 Espergærde IF 1 - 3 Greve Fodbold    
07082006 sön 07/08 13:40 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 32 G2007 B 8v8 Final games Nivå-Kokkedal FK 1 - 0 Nykøbing FC    
07080108 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 1 B2013 C Final games IF Bytoften 1 4 - 0 Helsingør IF Fodbold    
07080608 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 1 B2015 C Final games Hornbæk IF 13 - 2 Espergærde IF 1    
07084008 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 2 B2013 C Final games Snekkersten IF 3 - 2 IF Bytoften 2    
07084208 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 4 B2013 A Grp A B93 3 - 2 Lyngby Boldklub 1921    
07087108 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 2 B2014 C Final games Espergærde IF 2 1 - 4 Lyngby Boldklub 1921 1    
07087208 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 3 B2015 C Final games Espergærde IF 2 1 - 4 Frem Hellebæk    
07087308 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 4 B2014 B Final games FC Rudersdal 2 1 - 0 Espergærde IF 1    
07087408 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 5 B2015 C Final games Orient GI 1 5 - 2 Helsinge Fodbold    
07087507 sön 07/08 13:32 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 6 B2015 B Final games Nivå-Kokkedal FK 2 - 3 Solrød FC    
07083605 sön 07/08 13:15 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 5 B2006/07 A Grp A Vallensbæk IF 0 - 6 Vanløse Idræts Forening    
07084506 sön 07/08 13:15 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 2 B2012 A Playoff A Bronsmatch Lyngby Boldklub 1921 5 - 4 Sundby Boldklub    
07084706 sön 07/08 13:15 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 4 B2012 A Playoff B Bronsmatch Greve Fodbold 2 - 6 Taastrup FC    
07084906 sön 07/08 13:15 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 6 B2012 A Playoff C Bronsmatch Vanløse Idræts Forening 3 - 4 Helsingborg City FC    
07086505 sön 07/08 13:10 sön 07/08 Snekkersten 2 B2009 C 11v11 Playoff A Semifinal Greve Fodbold 2 - 1 Holbæk B&I    
07086604 sön 07/08 13:10 sön 07/08 Snekkersten 3 B2009 C 11v11 Playoff B Semifinal Frem Hellebæk 2 - 1 Boldklubben Fix    
07086704 sön 07/08 13:10 sön 07/08 Snekkersten 4 B2009 C 11v11 Playoff B Semifinal IF Bytoften 4 - 6 Vanløse Idræts Forening    
07081606 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 12 B2011 C Playoff A Bronsmatch Dragør Boldklub 0 - 2 P Hornbæk IF    
07081706 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 21 G2009 B 8v8 Grp A IF Bytoften 5 - 1 Husum Boldklub 2    
07081806 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 22 G2009 B 8v8 Grp A Roskilde Pigefodbold RPF 3 - 0 Boldklubben Hekla    
07081906 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 31 G2009 B 8v8 Grp A Husum Boldklub 1 2 - 1 Hornbæk IF    
07082106 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 41 G2011 B Playoff A Semifinal Dragør Boldklub 2 - 3 Roskilde Pigefodbold    
07082205 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 42 G2011 B Playoff A Semifinal Boldklubben Hekla 2 - 1 Greve Fodbold    
07082300 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 51 G2011 B Playoff B Semifinal IF Bytoften 0 - 2 Lyngby Boldklub 1921    
07082400 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 52 G2011 B Playoff B Semifinal Nykøbing FC 1 - 3 Boldklubben Fix    
07082500 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 61 G2012 B Playoff A Semifinal IF Bytoften 3 - 2 Hornbæk IF    
07082600 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Mørdrup Idrætsanleg 62 G2012 B Playoff A Semifinal Snekkersten IF 1 - 2 Svaneke Idræts Klub    
07086306 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Hellebæk 6 B2010 A Playoff A Bronsmatch Frederikssund IK 2 - 0 Hillerød Fodbold U12 A    
07080107 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 1 B2013 A Grp A AC Amager Academy Blå 2 - 3 AC Amager Academy Grøn    
07080607 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 1 B2015 B Final games Final games Dragør Boldklub 1 3 - 2 Snekkersten IF 2    
07084007 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 2 B2013 B Final games Værløse BK 2 - 0 Lyngby Boldklub 1921 1    
07084107 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 3 B2013 C Final games Nørrebro United 0 - 2 Nivå-Kokkedal FK    
07084207 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Borsholm Idrætsanleg 4 B2013 C Final games Virum-Sorgenfri BK 1 - 0 Espergærde IF Rød    
07087107 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 2 B2014 B Final games Nørrebro United 0 - 2 Bagsværd BK    
07087207 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 3 B2015 B Final games Final games Ålholm IF 2 6 - 2 Espergærde IF    
07087307 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 4 B2014 B Final games Dragør Boldklub DB1 2 - 3 Espergærde IF 2    
07087407 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 5 B2014 B Final games Lyngby Boldklub 1921 2 0 - 2 Svaneke Idræts Klub    
07087506 sön 07/08 12:58 sön 07/08 Tikøb Idrætsanlæg 6 B2015 B Final games Ålholm IF 1 1 - 5 Snekkersten IF 1    
07084505 sön 07/08 12:30 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 2 B2012 C Playoff A Bronsmatch Vanløse Idræts Forening 0 - 3 Gilleleje FK    
07084705 sön 07/08 12:30 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 4 B2012 C Playoff B Bronsmatch Espergærde IF 2 4 - 1 Ølstykke FC    
07084905 sön 07/08 12:30 sön 07/08 Hornbæk Idrætsanlæg - Pedella Park 6 B2012 C Playoff C Bronsmatch Snekkersten IF 4 - 3 Lyngby Boldklub 1921    
07080203 sön 07/08 12:25 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 1 B2008 C Final games Ballerup-Sk...nde Fodbold 3 - 0 Espergærde IF    
07083304 sön 07/08 12:25 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 2 B2006/07 B Grp B Humlebæk BK 2 - 0 Frem Hellebæk    
07083404 sön 07/08 12:25 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 3 B2006/07 A Grp A Skovshoved Idrætsforening 3 - 0 Helsingborg City FC    
07083504 sön 07/08 12:25 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 4 B2008 A Playoff B Bronsmatch BK Friheden 4 - 0 Ballerup-Sk...nde Fodbold    
07083704 sön 07/08 12:25 sön 07/08 Helsingør Idrætspark 6 B2008 C Playoff A Bronsmatch BK Stefan 3 - 2 Furesø HIF/VBK